wtorek, 17 grudnia 2013

Podsumowanie wyzwania "History Books" [2013]


Wyzwanie "History Books" organizuje anetapzn - właścicielka bloga pasje i fascynacje mola książkowego... nie tylko literackie... Jest bezterminowe, jednak postanowiłam uporządkować informacje oraz podać tytuły książek, które przeczytałam i zrecenzowałam w ramach wyzwania w 2013 roku.
Pozycje o numerach 13, 15 oraz 19 nie zostały dopisane przez organizatorkę i nie wiem z czego wynika powyższa sytuacja. Być może jej to umknęło, albo nie uwzględniła z innych powodów. Zdaję sobie sprawę z faktu, że w wyzwaniu bierze udział dużo blogerów, którzy stale podrzucają linki do recenzji i łatwo o pomyłkę. Wszystko rozumiem. Jestem zadowolona z osiągniętego wyniku, bo blisko 20 książek w jednym wyzwaniu to nie byle co :)

Czy ktoś z Was bierze udział w tej rywalizacji? Ile przeczytaliście publikacji?

9 komentarzy:

 1. Całkiem sporo uzbierało ci się tych książek do wyzwania! Ja też niby biorę w nim udział, ale najczęściej nie pamiętam, żeby oznaczyć konkretną recenzję... Może w przyszłym roku będę bardziej rzetelna i terminowa:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Karolinko - osobiście stosuję metodę zapisywania w specjalnym zeszycie tytułów książek pod konkretne wyzwanie, aby mieć wszystko uporządkowane :) Wystarczy tylko otworzyć i gotowe :) :) :)
   Pozdrawiam!

   Usuń
  2. A ja robię sobie etykiety do konkretnego wyzwania . To pomaga przy tworzeniu podsumowań rocznych.

   Usuń
  3. Anne18 - znakomity pomysł. Najważniejsze, żeby się sprawdzał w praktyce :)
   Pozdrawiam!

   Usuń
 2. Naprawdę świetny wynik! Żałuję, że dopiero dojrzałam te wyzwanie, ale może zapiszę się jeszcze w styczniu :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapraszam:)
   Aneczka, świetny wynik. Na początku roku zrobię takie całościowe podsumowanie to pozamieszczam w osobnym poście wszystkie recenzje:)

   Usuń
  2. Katarzyno K. - gorąco zachęcam do wzięcia udziału w tym wyzwaniu :)

   anetapzn - dziękuję :)

   Pozdrawiam!

   Usuń
 3. W tym akurat biorę na razie mam tylko kilka, ale w przyszłym roku wracam do zabawy z nową energią. Masa książek historycznych czeka na półce.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anne18 - dobrze obserwować Twój zapał :) Niecierpliwie czekam na jego owoce w 2014 roku :)
   Pozdrawiam!

   Usuń